Budova Růžovky

"Něco se pro Vás chystá….a to….prostory „Růžovky“ v novém kabátě"

Královka a Růžovka patří po staletí k sobě a tvoří jeden ucelený komplex propojený krásnou zahradou. A proto jsme se rozhodli obě místa spojit k Vašemu pohodlí. Připravili jsme pro Vás komorní „top secret“ místo, kde Vám chceme dopřát tu nejlepší atmosféru pro posezení u skleničky dobrého vína. A že výběr pro Vás bude velmi pestrý… od Moravy můžete za jeden večer procestovat další státy Evropy :) A co je na tom nejlepší, že vše se uskuteční na jednom místě, pod jednou střechou a rádi Vám poradíme s výběrem.

Růžovka disponuje degustační místností pro cca 10 osob, která umožní nabízet i online degustace a to nejen ve spolupráci s vinařstvím, ale i s Vámi a to i např. z pohodlí Vašeho domova. Jsme schopni Vám nabídnout prostory k Vašim firemním večírkům, soukromým oslavám, obchodním jednáním či team buildigovým aktivitám cca pro 15 - 20 osob. 

Nemusíte se ovšem vůbec bát, že o naše vína tímto na Královce přicházíte. To se nestane a naše vína budou i nadále tady k dostání. Tímto krokem chceme také vyjít vstříc Vám, našim klientům, a neustále zlepšovat Vaše pohodlí. Chtěli bychom Vám dát možnost si k nám najít cestu za dobrou láhví i v době, kdy je např. Královka pro soukromé akce uzavřena. 

Věříme, že tento náš krok pozitivně oceníte a brzy nás navštívíte třeba u skleničky lahodného vína.

Se srdcem pro naše klienty Team vinotéky Millenium

9EE969EE-F928-4180-9A54-52437893CDD2